Ponujamo 319 oglasov!
Sektor dela:

Regija:

Izobrazba:

Dela v EU lahko iščete le po ključnih besedah. zbriši in zapri kriterije iskanja išči
Tip oglasa

Sektor dela

Regija

Izobrazba

LinkedIn GenSpot

Trade marketing manager (m/ž)
Iščemo analitično in dinamično osebo z odličnimi komunikacijskimi veščinami, za delovno mesto:

Trade marketing manager (m/ž).

Delo bo obsegalo:

Analize podatkov o prodaji izdelkov in učinkovitosti tržnih aktivnosti
Načrtovanje tržno prodajnih aktivnosti, glede na zastavljen poslovni načrt ter potrebe ključnih kupcev
Koordinacija ter spremljanje tržnih aktivnosti - po potrebi tudi oblikovanje predlogov za njihovo izboljšanje
Nudenje podpore in oblikovanje predlogov pri sprejemanju marketinških strategij
Razvoj blagovnih znamk s ciljem povečanja atraktivnosti izdelkov
Skrb za ključne kupce in učinkovito reševanje reklamacij
Razporejanje sredstev v skladu s finančnim načrtom

Pričakujemo:

VI. ali VII. stopnjo izobrazbe ekonomske ali druge sorodne smeri
Izkušnje v marketingu. Še posebej zaželene so izkušnje iz  FMCG  (»fast moving consumer goods«) sektorja
Aktivno znanje slovenskega, angleškega, hrvaškega jezika
Napredno znanje MS Office; še posebej Excel in PowerPoint
Odlične komunikacijske veščine
Zmožnost postavljanja prioritet in dela na več projektih hkrati

Nudimo:

možnost osebnega in kariernega razvoja
delo v dinamičnem, mednarodnem okolju
zanimive in raznolike delovne naloge
možnost dolgoročnega sodelovanja

Opis del in nalog:

uspešna implementacija marketinškega plana, sodelovanje pri
oblikovanju letne strategije ter doseganje prodajnih in marketinških ciljev za
dodeljeno blagovno znamko.
organizacija in nadzor marketinških aktivnosti
pripravljanje predlogov promocijskih aktivnosti z namenom povečanja prepoznavnosti in prodaje blagovne znamke
odgovorno vodenje budgeta in evidence prispelih faktur.
zagotavljanje optimalne ravni zalog in oblikovanje naročil. spremljanje in
analiziranje konkurence, tržišč ter pozicije blagovnih znamk na trgu
sodelovanje pri obdelavi nielsen poročil, tesno sodelovanje z mednarodno
prodajno ekipo in zagotavljanje podpore le-tej.spešna implementacija         marketinškega plana
sodelovanje pri oblikovanju letne strategije ter doseganje prodajnih in marketinških ciljev za dodeljeno blagovno znamko. organizacija in nadzor marketinških aktivnosti na avstrijskem trgu ob sodelovanju z avstrijskimi agencijami
odgovorno vodenje budgeta in evidence prispelih faktur
sodelovanje pri obdelavi nielsen poročil. tesno sodelovanje z mednarodno
prodajno ekipo in zagotavljanje podpore le-tej.

Podjetje: AHAC D.O.O.
Naslov:
Cesta kozjanskega odreda 21 , 3230 Šentjur
Kontaktna oseba: Gregor Štubelj

Tel: -

Naj podjetja

Podjetja še nisi ocenil/-a!
AHAC D.O.O.
Povprečna ocena: 2.9 (na podlagi 7 ocen)

Sorodni oglasi
Delovno mesto Podjetje Kraj Objava
ORIENS D.O.O.
Ljubljana, Letališka cesta 5 in teren
22.09.2017
Ljubljana, Letališka cesta 5,
22.09.2017
22.09.2017
22.09.2017
Ljubljana, Letališka cesta 5
22.09.2017
22.09.2017
Vouk d.o.o.
22.09.2017
SKUPINA MORI, svetovanje in investiranje, d.o.o.
MARIBOR
22.09.2017
DIBRAN pekarstvo d.o.o.
PIVKA
22.09.2017
ALPINA, tovarna obutve, d.o.o.
ŽIRI
22.09.2017
AVIONČEK, gostinstvo in turizem, d.o.o.
BRNIK - AERODROM
22.09.2017
ZHANG D.O.O., PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE, UVOZ- IZVOZ
ŠKOFJA LOKA
22.09.2017
ELP, podjetje za trgovino in storitve, d.o.o.
LJUBLJANA
22.09.2017
ELEKTRO INŽENIRING TRAMAR, družba za proizvodnjo, inženiring, servis in trgovino d.o.o.
BELTINCI
22.09.2017
INTELMONT PRO, inštalacije in montaže, d.o.o.
TIŠINA
22.09.2017

1 | 2 | 3 | 4