Ponujamo 298 oglasov!
Sektor dela:

Regija:

Izobrazba:

Dela v EU lahko iščete le po ključnih besedah. zbriši in zapri kriterije iskanja išči
Tip oglasa

Sektor dela

Regija

Izobrazba

LinkedIn GenSpot

Komisionar
Družba BTC v Logističnem centru v Ljubljani išče sodelavce - komisionarje m/ž:

Vaše naloge:
  • Prevzem in skladiščenje trgovskega blaga s skenerjem ter komisioniranje le tega;
  • Priprava komisionov za izskladiščenje;
  • Vodenje evidenc blaga;
  • Izvajanje skladiščnih manipulacij z viličarjem; (izpit se lahko opravi v BTC na stroške družbe)
  • Skrb za urejenost skladišča.

Pričakujemo sodelavce:
  • Z delovnim elanom;
  • Najmanj osnovnošolsko izobrazbo;
  • Opravljenim vozniškim izpitom B-kategorije;
  • Zaželjene delovne izkušnje.

Nudimo stimulativno nagrajevanje:
  • Poleg osnovne plače še dodatek na delovno dobo in nagrajevanje za delovno uspešnost;
  • Strošek prehrane v višini 5,20 EUR na dan;
  • Strošek prevoza na delo v višini 80% stroška najcenejšega javnega prevoza;
  • Redno mesečno izplačana plača z dodatki in stroški prevoza;
  • Delo v eni ali dveh izmenah od ponedeljka do petka;
  • Enega najvišjih regresov v RS ( v letu 2017 v višini 1066 EUR bruto);
  • Redno plačevanje vseh prispevkov in davkov za zaposlene;
  • 13. plača konec leta za vse, ki delajo v družbi več kot eno leto, po kriterijih Kolektivne pogodbe;

Pričakujemo, da boste vaše prijave posredovali na mail: zaposlitev@btc.si
Vsa delovna mesta:

  • Komisionar
    Naj podjetja

    Podjetja še nisi ocenil/-a!
    BTC D.D. LJUBLJANA
    Povprečna ocena: 2.0 (na podlagi 11 ocen)

    Sorodni oglasi
    Delovno mesto Podjetje Kraj Objava
    MEJODENT Zobotehnični laboratorij d.o.o.
    POSTOJNA
    20.10.2017
    PLASTOFORM BLANCA, proizvodnja pleksi izdelkov, d.o.o.
    BLANCA
    20.10.2017
    ROŽCA KOLAR prevozi d.o.o.
    KRANJ
    20.10.2017
    ŽONTA, TRANSPORT, TEHNIČNI PREGLEDI IN SERVISNE STORITVE, D.O.O.
    CELJE
    20.10.2017
    TAJFUN LIV, proizvodnja in razvoj d.o.o.
    POSTOJNA
    20.10.2017
    HERA TRGOVINA IN STORITVE D.O.O.
    MIREN
    20.10.2017
    DATAPAN RAZVOJ IN PROIZVODNJA ELEKTRONSKIH NAPRAV D.O.O.
    SOLKAN
    20.10.2017
    AHATSERVIS TRGOVINA IN STORITVE, D.O.O.
    PREDDVOR
    20.10.2017
    VIP VIRANT IZDELKI TEHNIČNIH PRODUKTOV, D.O.O.
    KOMENDA
    20.10.2017
    DOBRA MISEL, TRGOVINA IN STORITVE, D.O.O.
    VRHNIKA
    20.10.2017
    JEŽ - M D.O.O.
    Ljubljana - Center, Ljubljana - Bežigrad
    19.10.2017
    ORIENS D.O.O.
    Ljubljana, Letališka cesta 5,