Ponujamo 203 oglasov!
Sektor dela:

Regija:

Izobrazba:

Dela v EU lahko iščete le po ključnih besedah. zbriši in zapri kriterije iskanja išči
Tip oglasa

Sektor dela

Regija

Izobrazba

LinkedIn GenSpot

Nastavljalec strojev za ekstrudiranje plastike (m/ž)
Opis dela in nalog:
• Nastavitev strojev za ekstrudiranje plastike
• Odpravljanje napak v procesu ekstrudiranja plastike
• Oskrba strojev z granulati
• Priprava delovnega mesta, menjava orodij, zagon procesa
• Skrb za kakovost izdelkov
• Manjša vzdrževalna dela
• Dvoizmensko delo, nedoločen čas s poskusnim delom 1 meseca

Pričakujemo:
• Zaključena najmanj IV. stopnja izobrazbe tehnične smeri (strojna ali elektro)
• Zaželjene so izkušnje z delom na področju ekstrudiranja plastike oz. poznavanje strojev in orodij za ekstrudiranje plastike (ni pogoj)
• Samoiniciativnost, tehnično znanje in motiviranost

Nudimo:
• Dinamično delovno okolje
• Stimulativno redno plačilo

Podjetje: PLASTIKA TRČEK D.O.O.
Naslov:
Cesta v Gorice 35 , 1000 Ljubljana
Kontaktna oseba: Dijana Trček

E-pošta: trcek@siol.net

Tel: 012428360

Naj podjetja

Podjetja še nisi ocenil/-a!
PLASTIKA TRČEK D.O.O.
Povprečna ocena: 0 (na podlagi 0 ocen)

Sorodni oglasi
Delovno mesto Podjetje Kraj Objava
MIREL D.O.O.
Logatec
14.06.2019
MONTIM STORITVE - vzdrževanje, d.o.o.
JESENICE NA DOLENJSKEM
14.06.2019
MATEX Proizvodno in trgovsko podjetje, d.o.o., Logatec
LOGATEC
14.06.2019
EL-TRAN, STORITVENO PODJETJE, D.O.O.
LJUBLJANA
14.06.2019
MOHORČIČ TRANSPORT ORGANIZACIJA IN POSREDOVANJE TRANSPORTA D.O.O.
ŽUŽEMBERK
13.06.2019
MARCOMP, proizvodnja in storitve, d.o.o.
ŽELEZNIKI
13.06.2019
JANO TRANSPORT, ORGANIZIRANJE PREVOZOV IN SERVIS NA TERENU, D.O.O.
LJUBNO OB SAVINJI
13.06.2019
AIRABELA trgovina in storitve d.o.o.
LJUBLJANA
13.06.2019
RGD-E RUDARSKO GRADBENE ELEKTROINSTALACIJE, SERVIS IN MONTAŽA POTOPNIH ČRPALK D.O.O., TRBOVLJE
TRBOVLJE
13.06.2019
REGIUS, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.
MARIBOR
13.06.2019
MINIS, proizvodnja in storitve, d.o.o.
ŽALEC
13.06.2019
AVTOCENTER ORMOŽ STORITVE IN TRGOVINA D.O.O.
ORMOŽ
13.06.2019
Z-LINE Automotive, avtomobilske rešitve d.o.o.
MARIBOR
13.06.2019
JS energija, Optimizacija energetskih sistemov, d.o.o.
LJUBLJANA
13.06.2019
MAPRO, PODJETJE ZA MARKETING, PROIZVODNJO IN TRGOVINO, D.O.O., ŽIRI
ŽIRI
13.06.2019

1 | 2 | 3 | 4