Ponujamo 223 oglasov!
Sektor dela:

Regija:

Izobrazba:

Dela v EU lahko iščete le po ključnih besedah. zbriši in zapri kriterije iskanja išči
Tip oglasa

Sektor dela

Regija

Izobrazba

LinkedIn GenSpot

RAZPISUJEMO naslednje delovno mesto:
Tehnolog (m/ž)

Vaše naloge bodo obsegale:
  • izdelava vzorcev in prenos v proizvodnjo,
  • izvajanje analiz in industrijskih preizkusov ustreznosti materialov in izdelkov,
  • uvajanje tehnično-tehnoloških izboljšav v proces,
  • sodelovanje pri osvajanju novih izdelkov, sodelovanje pri izdelavi tehnologije in konstrukcije orodij - livarskih modelov in jedrovnikov,
  • spremljanje delovanja proizvodnje, predpisovanje tehnoloških postopkov (programov), pomoč pri vodenju oddelkov in procesov,
  • spremljanje in reševanje stroškov jedrarne (poraba materiala),
  • izboljševanje tehnologije, prenos informacij v proizvodnjo, reševanje tehnoloških problemov.

Od Vas pričakujemo:
  • VI/II. stopnjo izobrazbe, metalurške ali strojne smeri,
  • zaželeno znanje s področja livarstva in/ali železarstva,
  • zaželeno znanje dela v solidworksu in/ali magmasoftu,
  • obvezno znanje enega tujega jezika, prednost bodo imeli kandidati z znanjem angleščine in nemščine.

Zakaj postati del naše ekipe:
Smo ekipa s trdno zastavljenimi cilji, ki verjame v njihovo uresničitev. Ob enem pa pripravljeni na nove izzive in nove sodelavce, ki nam bodo prinesli nova znanja in poglede.
Nudimo zanimive in razgibane delovne naloge, stimulativno okolje, spoštovanje in razvijanje strokovnih kompetenc ter možnosti dodatnega strokovnega izobraževanja.

Delovno razmerje bo sklenjeno za nedoločen čas, s poskusno dobo 6 mesecev. Vaše prijave zbiramo do 24.06.2019 na e-mail: mateja.hribar@termit.si ali po pošti na naslov: Termit d.d., Drtija 51, 1251 Moravče s pripisom za kadrovsko službo.

Naj podjetja

Podjetja še nisi ocenil/-a!
TERMIT D.D.
Povprečna ocena: 3.4 (na podlagi 8 ocen)

Sorodni oglasi
Delovno mesto Podjetje Kraj Objava
VISOR PLUS, finančne, poslovne in knjigovodske storitve, d.o.o.
KOPER - CAPODISTRIA
20.06.2019
ZEL-EN, razvojni center energetike d.o.o.
KRŠKO
19.06.2019
EHO ELEKTRIKA, HLADILNIŠTVO, OGREVANJE D.O.O.
ŠTORE
19.06.2019
PIŠEK LOGISTIKA, storitve in posredništvo, d.o.o.
CELJE
19.06.2019
ATECH ELEKTRONIKA D.O.O.
MATERIJA
17.06.2019
MOČNIK D.O.O. TRGOVINA Z NEŽIVILSKIMI PROIZVODI NOVAKI
CERKNO
17.06.2019
RGD-E RUDARSKO GRADBENE ELEKTROINSTALACIJE, SERVIS IN MONTAŽA POTOPNIH ČRPALK D.O.O., TRBOVLJE
TRBOVLJE
13.06.2019
REGIUS, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.
MARIBOR
13.06.2019
JS energija, Optimizacija energetskih sistemov, d.o.o.
LJUBLJANA
13.06.2019
MAHLE Electric Drives Bovec d.o.o., Vžigalni sistemi in komponente
BOVEC
12.06.2019
MAIN & DEUS FLEKSIBILNE AVTOMATIZACIJE D.O.O.
MISLINJA
12.06.2019
FC - GROUP, PROJEKTIRANJE, PROIZVODNJA, MONTAŽA IN TRGOVINA SPECIALNIH STROJEV IN NAPRAV, D.O.O.
11.06.2019
ROŽA VETROV, nautika, računalništvo, storitve in trgovina, d.o.o.
BOGOJINA
06.06.2019

1