Ponujamo 185 oglasov!
Sektor dela:

Regija:

Izobrazba:

Dela v EU lahko iščete le po ključnih besedah. zbriši in zapri kriterije iskanja išči
Tip oglasa

Sektor dela

Regija

Izobrazba

LinkedIn GenSpot

SAMOSTOJNI SODELAVEC ZA OBRAČUN PLAČ

 V našo sredino vabimo novega sodelavca/ko za delo na delovnem mestu
 »SAMOSTOJNI SODELAVEC ZA OBRAČUN PLAČ«

Opis dela:
Samostojno delo na obračunu plač in drugih prejemkih za več različnih podjetij, različnih dejavnosti. Priprava raznih poročil in podatkov.

Od kandidatov pričakujemo:
- VI., VII. stopnjo ekonomske ali drugih ustreznih smeri,
- Najmanj zadnjih 5 let dela na referentskem oz. samostojnem delovnem mestu na obračunu plač v   večjem podjetju ali vodenje oddelka obračuna plač,
- Poznavanje plačne, dohodninske zakonodaje in predpisov,
- Izjemna natančnost in zanesljivost,
- Dobro znanje MS Office (Excel),
- Zaželjeno poznavanje programa VASCO,
- Znanje angleškega jezika.

Kaj nudimo:
- Delo v uveljavljenem in uspešnem podjetju,
- Urejeno, dinamično delovno okolje,
- Mlad, prijazen in pošten delovni kolektiv,
- Zaposlitev za določen čas enega leta in 6 mesečnim poskusnim delom z možnostjo podaljšanja za  nedoločen čas,

Upoštevali bomo le prijave z življenjepisi poslanimi na e-mail  naslov in z navedenimi zahtevanimi
delovnimi izkušnjami in dokazili.

    Prijave z življenjepisi pošljite na e-mail naslov:
     ADVISE, d.o.o., Dimičeva ulica 16,1000 Ljubljana
     www.advise.si, e-mail: vanja@advise.si

Vsa prosta delovna mesta:

Naj podjetja

Podjetja še nisi ocenil/-a!
ADVISE KADROVSKO POSLOVNO SVETOVANJE D.O.O.
Povprečna ocena: 2.3 (na podlagi 36 ocen)

Sorodni oglasi