Ponujamo 175 oglasov!
Sektor dela:

Regija:

Izobrazba:

Dela v EU lahko iščete le po ključnih besedah. zbriši in zapri kriterije iskanja išči
Tip oglasa

Sektor dela

Regija

Izobrazba

LinkedIn GenSpot

POMOČNIK V PRODAJI (m/ž)
DELOVNO MESTO: POMOČNIK V PRODAJI

Naše podjetje se ukvarja s prodajo lesa, predvsem za terase in fasade. Naši trgi so tako Slovenija, kot Hrvaška, Avstrija, Italija, Srbija, Črna gora,… Zaradi velike rasti v zadnjih letih v svojo ekipo vabimo pomočnika v prodaji.

Delovne naloge pomočnika v prodaji so:
- spremljanje prodajnih postopkov,
- skrb za poprodajne postopke,
- izdaja predračunov, računov ter dobavnic,
- vodenje zalog v skladišču,
- skrb za pravočasno odpremo materiala,
- organiziranje prevozov.
Delovno mesto je v Materiji.

Od kandidatov pričakujemo:
- zaključeno vsaj V. stopnjo izobrazbe,
- delovne izkušnje na področju prodajnih postopkov,
- aktivno znanje angleškega jezika ter vsaj še enega tujega jezika (italijanski jezik, srbo-hrvaški jezik),
- sposobnost samostojnega dela ter samoiniciativnost,
- sposobnost dela v stresnih situacijah,
- prednost bodo imeli kandidati iz notranjsko-kraške regije (Črni Kal, Kozina, Sežana, Podgrad, Senožeče).

Kandidatu nudimo:
- Prijetno in dinamično delovno okolje
- Stimulativno plačilo
- Možnost zaposlitve za nedoločen čas s poskusno dobo
- Strokovni in osebni razvoj

Prijave pošljite do 24.10.2018 na naslov ABC NET d.o.o., Istrska 9, 6240 Kozina ali na e-naslov info@abc-net.si s pripisom »prijava na DM Pomočnik v prodaji«. Za vsa vprašanja smo vam na voljo na 031/447-554 ali na info@abc-net.si

Podjetje: ABC NET, D.O.O.
Naslov:
ISTRSKA ULICA 009 , 6240 Kozina
Kontaktna oseba: Barbara Peroci

E-pošta: barbara@abc-net.si

Tel: -

Naj podjetja

Podjetja še nisi ocenil/-a!
ABC NET, D.O.O.
Povprečna ocena: 0 (na podlagi 0 ocen)

Sorodni oglasi
Delovno mesto Podjetje Kraj Objava
TRIMAD TRGOVSKO, GOSTINSKO IN TURISTIČNO PODJETJE D.O.O. LJUBLJANA
LJUBLJANA
19.10.2018
LUCA, DRUŽBA ZA TRGOVINO D.O.O.
DOMŽALE
19.10.2018
MARLES HIŠE MARIBOR D.O.O.
LIMBUŠ
18.10.2018
T Atelje, turistična agencija, d.o.o.
LJUBLJANA
18.10.2018
TIFT BIRO INŽENIRING, D.O.O.
LJUBLJANA
18.10.2018
AUDIO KONDRIČ, montaža, servis in prodaja, d.o.o.
PTUJ
18.10.2018
MAVI MARIBOR TRGOVINA, STORITVE, PROIZVODNJA D.O.O.
MARIBOR
18.10.2018
MEDIOGRADNJA INŽENIRING, gradbeništvo, d.o.o.
LJUBLJANA
18.10.2018
DR KONEKT PODJETJE ZA TRGOVINO, PROIZVODNJO IN STORITVE, D.O.O.
KOMENDA
17.10.2018
DINO REGISTRACIJA, registracija vozil d.o.o.
CELJE
17.10.2018
LOOP SKUPINA, proizvodnja in prodaja naprednih varnostnih ter informacijskih rešitev d.o.o.
MARIBOR
17.10.2018
PEKARNA RŽ, pekarstvo, trgovina in storitve, d.o.o.
DOL PRI LJUBLJANI
17.10.2018
AVTOMOBILI P.R. TRGOVSKO, PROIZVODNO IN STORITVENO PODJETJE D.O.O.
MARIBOR
17.10.2018
PEKARNA LOGATEC, pekarstvo, d.o.o.
DOBROVA
17.10.2018
MP PROJEKT, POSREDNIŠTVO, STORITVE IN TRGOVINA, D.O.O.
KRANJ
17.10.2018

1 | 2 | 3