Ponujamo 189 oglasov!
Sektor dela:

Regija:

Izobrazba:

Dela v EU lahko iščete le po ključnih besedah. zbriši in zapri kriterije iskanja išči
Tip oglasa

Sektor dela

Regija

Izobrazba

LinkedIn GenSpot

Komercialist na terenu z lastnim s.p.- jem (m/ž)
vsebina:
Smo slovensko podjteje, ki išče komercialista na terenu.

Opis delovnega mesta:
- delo od doma in na terenu
- obisk potencilanih kupcev
- pridobivanje novih strank
- izdelava ponudb
- priprava tedenskih poročil

Pričakujemo:
- obvezne so izkušnje na področju trženja in prodaje motornih olj ter maziv
- znanje programov Microsoft Office
- fleksibilnost, dinamičnost, komunikativnost, urejenost, prijaznost, inovativnost,
- vozniški izpit B - kategorije ter lastno prevozno sredstvo
- lastni s.p.

Prijave vključno z življenjepisom pošljite na e-naslov: info@abltehnika.si

Podjetje: ABL TEHNIKA, D.O.O.
Naslov:
PREŠERNOVA ULICA 1 , 6230 Postojna
Kontaktna oseba: - -

E-pošta: info@abltehnika.si

Naj podjetja

Podjetja še nisi ocenil/-a!
ABL TEHNIKA, D.O.O.
Povprečna ocena: 0 (na podlagi 0 ocen)

Sorodni oglasi
Delovno mesto Podjetje Kraj Objava
DREVESNICA ŠTIVAN, KMETIJSTVO, TRGOVINA IN STORITVE D.O.O. PRESTRANEK
PRESTRANEK
21.06.2018
AREX PROIZVODNJA ORODIJ, NAPRAV IN STORITVE D.O.O. ŠENTJERNEJ
ŠENTJERNEJ
21.06.2018
REGAL-GEBR.HEINEMANN trgovina in zastopanje d.o.o.
LJUBLJANA
21.06.2018
DJELOR, pekarna in druge storitve, d.o.o.
ŽIRI
21.06.2018
EML STADLER, trgovina in storitve d.o.o.
ILIRSKA BISTRICA
21.06.2018
PISNIK, servis, montaža in izdelava hidravličnih sistemov, d.o.o.
VUZENICA
21.06.2018
CIMOS IP, invalidsko podjetje za storitve in proizvodnjo d.o.o.
KOPER - CAPODISTRIA
21.06.2018
KOKAPEK spletna trgovina d.o.o.
21.06.2018
SORBIT VALJI, proizvodnja kovanih valjev, d.o.o.
RAVNE NA KOROŠKEM
20.06.2018
S-TEC d.o.o., biro za projektiranje, inženiring, storitve in gradbeništvo
TRBOVLJE
20.06.2018
ABK MARKETING, INŽENIRING, TRGOVINA, D.O.O.
TRZIN
20.06.2018
SLO-CAR D.O.O. TRANSPORT IN MARKETING AJDOVŠČINA
AJDOVŠČINA
20.06.2018
INŠTITUT PREVENT PODJETJE ZA CELOVITO REŠITEV PREVENTIVNE VARNOSTNE PROBLEMATIKE D.O.O. LJUBLJANA
LJUBLJANA
19.06.2018
ENGROTUŠ podjetje za trgovino, d.o.o.
CELJE
19.06.2018
Companywall, spletno oglaševanje, d.o.o.
LJUBLJANA
19.06.2018

1 | 2 | 3 | 4