Ponujamo 167 oglasov!
Sektor dela:

Regija:

Izobrazba:

Dela v EU lahko iščete le po ključnih besedah. zbriši in zapri kriterije iskanja išči
Tip oglasa

Sektor dela

Regija

Izobrazba

LinkedIn GenSpot

Samostojni komercialist m/ž v Sloveniji in na Hrvaškem (m/ž)
O podjetju
K sodelovanju vabimo komercialiste z izkušnjami in znanji na področju prodaje, ki nam bo pomagala dosegati zastavljene cilje. Imamo širok krog obstoječih kupcev, k sodelovanju pa želimo privabiti tudi nove. Delamo z več trgovskimi verigami na področju Slovenije in Hrvaške. Če se prepoznate kot primerna oseba, vas vabimo k prijavi na delovno mesto:

Samostojni komercialist m/ž v Sloveniji in na Hrvaškem

Opis delovnega mesta
- pridobivanje novih strank in skrb za obstoječe stranke področju Evropske unije, predvsem Slovenije in Hrvaške
- kontaktiranje, obiskovanje in svetovanje strank,
- povečanje prodaje proizvodov, ki jih trži podjetje
- nadziranje izpolnjevanja naročil kupcev,
- raziskava tržišča ter ugotavljanje možnosti za dohodkovno zanimivo prodajo,
- reševanje reklamacij,
- optimiziranje stroškov v prodaji,
- ustvarjanje, analiziranje, razvijanje in izvedba inovativnih pristopov k prodaji, z namenom doseganja optimalnih rezultatov prodaje,
- koordinacija z ostalimi službami znotraj podjetja in naročniki,
- izdelovanje analiz in poročil za potrebe prodaje in vodstva podjetja
- sedež podjetja je v Ljubljani

Pričakujemo
- V.stopnjo izobrazbe,
- vsaj 3 leta delovnih izkušenj na področju prodaje v primerljivi stroki (trgovina)
- poznavanje specifik mednarodne prodaje,
- priporočljivo je znanje angleškega jezika,
- opravljen izpit B kategorije,
- veselje do dela na terenu,
- dobre komunikacijske, pogajalske in organizacijske sposobnosti.

Nudimo
- možnost profesionalnega in osebnostnega razvoja,
- samostojno delo v dinamičnem okolju,
- možnost realizacije svojih potencialov in nadgradnja le-teh znotraj podjetja,
- urejene delovne razmere,
- možnost izobraževanj,
- možnost sodelovanja na dolgo časovno obdobje.

Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj, sprejemamo na naslov: Vordis d.o.o., Cesta 24. junija 90, 1231 Ljubljana Črnuče  ali na elektronskem naslovu: info@brodnik.si.

Telefonskih informacij ne dajemo.

V prijavi navedite tudi vaše kontaktne podatke, na katere ste dosegljivi (tel. št. in elektronski naslov).

Podjetje: BRODNIK D.O.O.
Naslov:
CESTA 24. JUNIJA 90 , 1000 Ljubljana

E-pošta: info@brodnik.si

Naj podjetja

Podjetja še nisi ocenil/-a!
Brodnik BR d.o.o.
Povprečna ocena: 3.0 (na podlagi 2 ocen)

Sorodni oglasi
Delovno mesto Podjetje Kraj Objava
KIG D.D.
Ig

24.04.2018
KIG D.D.
Ig

24.04.2018
KIG D.D.
Ig

24.04.2018
ISKRA MEHANIZMI, D.O.O.
Lipnica

24.04.2018
GRIFFING, proizvodnja, trgovina in posredništvo, d.o.o.
Rakitnica, Dolenja vas
24.04.2018
Vigel d.o.o.
Škofljica
24.04.2018
MEHURČEK PODJETJE ZA STORITVE IN TRGOVINO D.O.O.
LJUBLJANA
24.04.2018
HOČEVAR AGRO TRGOVINA, D.O.O.
NOVO MESTO
24.04.2018
MUPRA, inženirske dejavnosti in tehnično svetovanje d.o.o.
MARIBOR
24.04.2018
FOMI, PODJETJE ZA PROIZVODNJO ORODIJ IN TRGOVINO, D.O.O.
LJUBLJANA - ŠENTVID
24.04.2018
KRUKON investicije, marketing, inženiring, d.o.o.
IZOLA - ISOLA
24.04.2018
ČEBELICA PROIZVODNJA IN TRGOVINA D.O.O. PODTURN 85 A DOLENJSKE TOPLICE
DOLENJSKE TOPLICE
24.04.2018
EMMA podjetje za trgovino in proizvodnjo d.o.o.
LESCE
24.04.2018
AGRI PROIZVODNJA IN TRGOVINA, D.O.O.
SEMIČ
24.04.2018
PEKARSTVO TRILER d.o.o.
NAKLO
24.04.2018

1 | 2 | 3 | 4