Ponujamo 189 oglasov!
Sektor dela:

Regija:

Izobrazba:

Dela v EU lahko iščete le po ključnih besedah. zbriši in zapri kriterije iskanja išči
Tip oglasa

Sektor dela

Regija

Izobrazba

LinkedIn GenSpot

REFERENT v referatu višje strokovne šole - m/ž (m/ž)
Smo Erudio Višja strokovna šola in delujemo v okviru Erudio Izobraževalnega centra, ki je na trgu prisoten že 25 let. Delamo kakovostno in smo usmerjeni k študentu, kar dokazuje prek 2500 diplomantov, ki zasedajo najrazličnejša delovna mesta v Sloveniji in tujini. V Ljubljani in širši okolici ponujamo največ različnih javnoveljavnih izobraževalnih programov, celo v obliki online študija.  Kot mlada ekipa imamo vedno veliko novih idej. Če vam je to v izziv in ste zanesljivi, organizirani in komunikativni, vas vabimo v naš kolektiv.

Vaše naloge bodo:
  • komunikacija s študenti in predavatelji,
  • skrbništvo nad šestimi izobraževalnimi programi,
  • svetovanje študentom pri študiju, pripravi diplomskih del,
  • vnos in obdelava različnih podatkov,
  • skrb za podatkovne baze,
  • možnost sodelovanja pri različnih internih projektih in aktivnostih,
  • različna administrativna dela.

Pričakujemo:
  • zaključeno vsaj V. stopnjo izobrazbe,
  • zaželeno vsaj 1 leto delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih,
  • veselje do dela z ljudmi,
  • prilagodljivost in zmožnost dela v skupini,
  • poznavanje računalniških programov MS Office,
  • sposobnost asertivne komunikacije,
  • dobro razvite sposobnosti ustnega in pisnega izražanja,
  • samoiniciativnost,
  • natančnost, sposobnost organizacije in načrtovanja,
  • izkušnje v prodaji so prednost,
  • opravljen izpit iz ZUP je prednost.

Kaj nudimo:
  • zaposlitev za določen čas s poskusno dobo 2 mesecev (nadomeščanje porodniške odsotnosti) z možnostjo podaljšanja delovnega razmerja,
  • prijeten in mlad kolektiv,
  • zanimivo in dinamično delo,
  • ustrezno pomoč in podporo pri delu od začetka,
  • možen takojšen pričetek dela,
  • urejeno delovno okolje in parkirišče,
  • možnost strokovnega in osebnega razvoja.

Selekcijski postopek bo vključeval psihološko testiranje.

Delovno mesto je na sedežu šole, v Ljubljani.

Vaš CV z motivacijskim pismom pričakujemo do vključno 13.3.2018 na mail tajnistvo@erudio.si.  Za več informacij lahko pokličete na 01/548-37-64.

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Podjetje: EURO ŠOLA LJUBLJANA
Naslov:
LITOSTROJSKA CESTA 40 , 1000 Ljubljana
Kontaktna oseba: Ana Semenič

Naj podjetja

Podjetja še nisi ocenil/-a!
ERUDIO IZOBRAŽEVALNI CENTER
Povprečna ocena: 0 (na podlagi 1 ocen)

Sorodni oglasi
Delovno mesto Podjetje Kraj Objava
LANG, prevozništvo in turizem, d.o.o.
BODONCI
21.06.2018
GA+GR transport, transportne in računovodske storitve d.o.o.
MARJETA NA DRAVSKEM POLJU
21.06.2018
DREVESNICA ŠTIVAN, KMETIJSTVO, TRGOVINA IN STORITVE D.O.O. PRESTRANEK
PRESTRANEK
21.06.2018
AREX PROIZVODNJA ORODIJ, NAPRAV IN STORITVE D.O.O. ŠENTJERNEJ
ŠENTJERNEJ
21.06.2018
WARCOM, trgovina in storitve, d.o.o.
SEČOVLJE - SICCIOLE
21.06.2018
ProPlace, proizvodnja elektronskih komponent, d.o.o.
CERKNICA
21.06.2018
NOVA 6, posredovanje začasne delovne sile, d.o.o.
LJUBLJANA
21.06.2018
REGAL-GEBR.HEINEMANN trgovina in zastopanje d.o.o.
LJUBLJANA
21.06.2018
DJELOR, pekarna in druge storitve, d.o.o.
ŽIRI
21.06.2018
EML STADLER, trgovina in storitve d.o.o.
ILIRSKA BISTRICA
21.06.2018
PISNIK, servis, montaža in izdelava hidravličnih sistemov, d.o.o.
VUZENICA
21.06.2018
BooM sistemi, trgovina in storitve, d.o.o.
LJUBLJANA
21.06.2018
ABRASIV MUTA PROIZVODNJA, TRGOVINA IN STORITVE D.O.O.
MUTA
21.06.2018
A2B distribucija, poštne in kurirske storitve, d.o.o.
BRNIK - AERODROM
21.06.2018
INVARST, STORITVENO INVALIDSKO PODJETJE, D.O.O.
MENGEŠ
21.06.2018

1 | 2 | 3 | 4