Ponujamo 181 oglasov!
Sektor dela:

Regija:

Izobrazba:

Dela v EU lahko iščete le po ključnih besedah. zbriši in zapri kriterije iskanja išči
Tip oglasa

Sektor dela

Regija

Izobrazba

LinkedIn GenSpot

Okoli 2 miljona naših članov se zanaša na 3.000 sodelavcev.
Delo naših strokovnih sodelavcev v dinamičnem okolju
zagotavlja uspeh naše organizacije.

Zaradi stalne rasti želimo sodelovanje razširiti preko meja in našo ekipo povečati. Kot novega sodelavca iščemo

AVTOMEHANIKA m/ž

za pregled in servis vozil na področju Koroške

Naloge: zelo raznolika dejavnost, diagnosticiranje, testiranje in pomoč na cesti ter neposreden stik s kupci

Začetna plača okoli 30.150€ bruto na leto.

ZA VEČ INFORMACIJ SI PREBERITE ŠE NEMŠKO VERZIJO...

Rund 2 Mio. Mitglieder verlassen sich auf über 3.000 MitarbeiterInnen.
Das Engagement unserer qualifizierten MitarbeiterInnen in einem
dynamischen Arbeitsumfeld sichert den Erfolg unserer Organisation.

Aufgrund unseres ständigen Wachstums wollen wir grenzüberschreitend kooperieren und unser Team vergrößern. Zur Verstärkung suchen wir

KFZ-TechnikerInnen

im Prüf- und Pannendienst für Raum Kärnten

Aufgaben: besonders abwechslungsreiche Tätigkeit, Diagnose, Prüf- und Pannendienst, direkter Kundenkontakt

Voraussetzungen: KFZ-Kfz-MechanikerIn, Kfz-ElektrikerIn oder -MeisterIn

Wir bieten: Unterstützung und Hilfestellung bei der Wohnungssuche in Kärnten, modernes und sicheres Arbeitsumfeld, spannendes vielfältiges Aufgabengebiet, Schulungs- und Weiterbildungsmöglichkeiten
Einstiegsgehalt: ca. 30.150,- brutto/Jahr

Hinweis: Wir weisen darauf hin, dass wir nur Bewerbungen in deutscher Sprache beantworten und entgegennehmen.

Wir freuen uns auf Ihre vollständige Email-Bewerbung an kaernten@oeamtc.at

www.oeamtc.at/karriere

Standort
nach Vereinbarung

Stunden/Arbeitszeit
40 Stunden/Woche

Kontakt
ÖAMTC Kärnten
Alois-Schader-Straße 11
9020 Klagenfurt
ZVR 479284817

Naj podjetja

Podjetja še nisi ocenil/-a!
Povprečna ocena: 0 (na podlagi 0 ocen)

Sorodni oglasi
Delovno mesto Podjetje Kraj Objava
GRIFFING, proizvodnja, trgovina in posredništvo, d.o.o.
Rakitnica, Dolenja vas
24.04.2018
Vigel d.o.o.
Škofljica
24.04.2018
MEHURČEK PODJETJE ZA STORITVE IN TRGOVINO D.O.O.
LJUBLJANA
24.04.2018
HOČEVAR AGRO TRGOVINA, D.O.O.
NOVO MESTO
24.04.2018
MUPRA, inženirske dejavnosti in tehnično svetovanje d.o.o.
MARIBOR
24.04.2018
FOMI, PODJETJE ZA PROIZVODNJO ORODIJ IN TRGOVINO, D.O.O.
LJUBLJANA - ŠENTVID
24.04.2018
KRUKON investicije, marketing, inženiring, d.o.o.
IZOLA - ISOLA
24.04.2018
ČEBELICA PROIZVODNJA IN TRGOVINA D.O.O. PODTURN 85 A DOLENJSKE TOPLICE
DOLENJSKE TOPLICE
24.04.2018
EMMA podjetje za trgovino in proizvodnjo d.o.o.
LESCE
24.04.2018
AGRI PROIZVODNJA IN TRGOVINA, D.O.O.
SEMIČ
24.04.2018
PEKARSTVO TRILER d.o.o.
NAKLO
24.04.2018
GoOpti Inteligentne Transportne rešitve d.o.o.
LJUBLJANA
24.04.2018
BUTOLO GOSTINSTVO IN STORITVE D.O.O.
MUTA
24.04.2018
LOGO BENCINSKI SERVISI, maloprodaja in druge storitve d.o.o.
GROSUPLJE
24.04.2018
HDA, gostinstvo in trgovina, d.o.o.
LAŠKO
24.04.2018

1 | 2 | 3 | 4